Optické moduly

Informace

Signamax 100-36MM 10G XFP optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. Zobrazit větší

Signamax 100-36MM 10G XFP optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.

52813

Nový produkt

Skladem 0 ks 53904921

Zboží momentálně není skladem, info o dostupnosti na live chatu v pravo dole, nebo na tel. 605 37 55 99

PŘI NÁKUPU NAD 2.499,- KČ DOPRAVA ZDARMA!

301 Kč s DPH

Více informací

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu Signamax lze také nalézt moduly kompatibilní se standardem 10GBaseSR v provedení XENPAK, X2 nebo SFP+. V případě takového požadavku se prosím obraťte na obchodní oddělení.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: