Zvyšte produktivitu s modelem CU34E4CV
34" ultrawide monitor s rozlišením WQHD
Model CU34E4CV nabízí 34" displej s rozlišením WQHD, obnovovací frekvencí 120 Hz, podporou HDR10 a hardwarovým filtrem modrého světla pro jasné a pohodlné sledování. Díky technologii Smart KVM, dokovací stanici s výkonem 90 W a elegantnímu profesionálnímu designu je ideální volbou pro vyšší produktivitu a efektivní multitasking.
*Adaptive Sync
*Eye Comfort
*Flicker Free
*KVM Yes (Smart KVM)
*Zámek Kensington
Typ obrazovky: Zakřivená VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 34,0
Rozlišení: 3440 × 1440 UWQHD
Rozteč bodu [mm]: 0,23175
Obnovovací frekvence [Hz]: 120 Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 350 cd/m2
Kontrast: 3500:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 5 W x 2
Konektory:
*HDMI: HDMI 2.0 × 2
*DisplayPort: DisplayPort 1.4 × 1
*Audio výstup: 1× Audio out
*RJ45: 1× 10M/100M/1G
*Rozbočovač USB: Ano
*Generace USB: USB 3.2 (Gen 1), 5 Gbit/s
*USB pro downstream: 4 × USB-A
*USB pro rychlé nabíjení: Ano
Napájení: Interní
Spotřeba [W]: 25
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100 × 100
Ergonomie: Naklonění -5~23°, Natočení -180/180, Nastavení výšky 180 mm