Optické kabely

Informace

Optická spojka SC/APC single mode simplex Zobrazit větší

Optická spojka SC/APC single mode simplex

38533

Nový produkt

Skladem 20 ks 502710930712

Zboží je skladem, dodání 1-2 pracovní dny podrobnější info na live chatu v pravo dole, nebo na tel. 605 37 55 99

PŘI NÁKUPU NAD 2.499,- KČ DOPRAVA ZDARMA!

40 Kč s DPH

Více informací

Optická spojka SC/APC single mode simplex
typ broušení: APC

30 dalších produktů ve stejné kategorii: