Optické kabely

Informace

Optická spojka SC/APC single mode duplex Zobrazit větší

Optická spojka SC/APC single mode duplex

38534

Nový produkt

Skladem 0 ks 502710930713

Tento produkt bohužel aktuálně není skladem.

PŘI NÁKUPU NAD 2.499,- KČ DOPRAVA ZDARMA!

98 Kč s DPH

Více informací

Optická spojka SC/APC single mode duplex
typ broušení: APC

30 dalších produktů ve stejné kategorii: