Optické moduly

Informace

1 Zobrazit větší

OEM X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

104803

Nový produkt

Skladem 0 ks J9152A_OEM

Tento produkt bohužel aktuálně není skladem.

NA TUTO POLOŽKU DOPRAVA ZDARMA!

5 727 Kč s DPH

Více informací

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM.

Data transfer rate (max): 10000 Mbit/s.

Connectivity technology: Wired.

Maximum transfer distance: 220 m,

Wavelength: 1310 nm.

Certification: WEEE.

Dimensions (WxDxH): 55.5 x 13 x 12 mm,

Interface: 1 x 10GBase-LRM,

Form factor: SFP+

30 dalších produktů ve stejné kategorii: