Optické moduly

Informace

1 Zobrazit větší

Allied Telesis 100FX SM BiDi SFP AT-SPFXBD-LC-13

114737

Nový produkt

!!! POZOR 14.06.-21.06. 2024 ZAVŘENO. OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ V TOMTO

OBDOBÍ BUDOU EXPEDOVÁNY NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN !!!

Skladem 0 ks 502545892

Tento produkt bohužel aktuálně není skladem.

NA TUTO POLOŽKU DOPRAVA ZDARMA!

3 917 Kč s DPH

Více informací

AT-SPFXBD-LC-13

100BaseFX, TX=1310nm, Single-mode BiDi fibre SFP

30 dalších produktů ve stejné kategorii: